úterý 12. února 2013

Seru na to..

HG ♥

Rozhodla jsem se udělat radost anonymům.

- Anonymní přidal(a) nový komentář k vašemu příspěvku "Nails and random": 

škoda že tě ten mobil nezabil fifleno blbá 

- Anonymní přidal(a) nový komentář k vašemu příspěvku "Nails and random": 

hrozně záživnej článek.. 

- Anonymní přidal(a) nový komentář k vašemu příspěvku "Nails and random": 

Ty seš hovado!!! Tak to je fakt nechutný! 

- Anonymní přidal(a) nový komentář k vašemu příspěvku "New nails": 

kokot 

- Anonymní přidal(a) nový komentář k vašemu příspěvku "Nejoblíbenější věci za rok 2012 za nejlepší cenu": 

To jsou mi ale sračky :D 

Když jsem blbá fiflena a píšu nezáživný články, tak laskavě nechoďte na můj blog.

Sice už určitě nebudu blogovat každej den, nebo každej druhej, protože tyhle piče mi jednoduše kazí tu chuť blogovat, ale nevyseru se na to úplně :) To bych jim neudělala :D Když mi někdo přeje smrt..

V poslední době jsem hrozně znechucená lidma. Někteří neumí NIC a NIKOHO ocenit, jenom kritizují, pomlouvají, pomlouvají i když člověka neznají, roznáší kecy, neumí se na věc podívat z druhé strany a jenom odsuzují.. Neříkám, že já jsem svatá, ale když člověka neznám, tak se ho snažím poznat a držím o něm hubu !!! Udělám si o něm prostě jenom obrázek, první dojem.. A když s někým nic mít nechci, tak se před ním nebudu chovat jako kamarádka a klamat ho !!! Když si člověk bude myslet, jací jsme kamarádi a třeba bude chtít jít ke mě domů a já se pořád budu vymlouvat na rodiče, na čas apod místo toho abych řekla promiň, ale ne, nechci a řekla pravej důvod, tak bych se sebou nemohla žít kdybych tohle dělala !!! Takových lidí znám dost. Bohužel někteří z nich byly moje ''kamarádky'' na základce. Nedělaly to mě, proto jsem viděla ten hnus jaký to je.. Lepší být sama a mít jednu pravou kámošku než milion falešných pičí co to na vás jenom hrajou. Teď nemluvím o žádných mých kamarádkách, ale o lidech, ke kterým jsem nikdy neměla blízko. Proto nechápu, jak si o mě někdo může něco takovýho dovolit říct. Anonymové.

Budu vděčná každýmu, kdo si to přečte a napíše mi názor.. Stejně si to nikdo nepřečte žejo. Aspoň dva obrázky na uklidněnou


5 komentářů:

 1. Tie anonymi ti za to nestoja :-) Nemaju ani len odvahu si dat meno a vlastnu fotku...hlavne, ze maju hrdinske reci :-)
  Len tak dalej s blogovanim ;-)

  annbeautylifestyle.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. haha, tak teď jsi to úplně vystihla!!! :) máš pravdu ..víš co? stejně je takové lidi rešit zbytečné ale chápu tě , někdy se taky potřebuju vypsat z něčeho co je sice zbytečné řešit ale já to řešit musím prostě!! :D:) s těmi kamarády mi mluvíš z duše ..já to po všech těch "kamarádstvích" na základce uvědomila že radši budu mít jednu, dvě kámošky a opravdové než kopu které stojí stejně za hovno a ani opravdové kamarádky nejsou!

  OdpovědětVymazat
 3. ani bych se nedivila kdyby to psal jeden člověk.. holt je někdo na tebe ujetej :D tak si to říkej :)
  tvůj blog se mi líbí a určitě se nenech (moc) vykolejit takovýma pizdama :D

  OdpovědětVymazat
 4. souhlasím s každým tvým slovem
  lidé jsou plni nenávisti a jen závidí..druhým chtějí ublížit a jde jim jenom o jejich vlastní dobro
  tento svět nečeká nic dobrého..

  OdpovědětVymazat
 5. na anonymy ser! sou to zavistive kurvy

  OdpovědětVymazat