pondělí 4. listopadu 2013

What I did last week

Ahojte :)

Měli jsme prázdniny celý týden, takže jsem byla šťastná, že nemusím vstávat ! :D V pátek po škole jsme jeli s mamkou a taťkou do obchodu, koupila jsem si kabelku a riflový legíny a pak jsem se učila couvat :D Myslím, že nemám šanci se to naučit za celej život. V pondělí jsme byli s tatínkem v Uníně s rodinou, protože můj (není to přímo strejda, ale rodina to asi je :D) no prostě strejda tam má dílnu, staví si tam baráček a mají oooobrovskou zahradu. Měli jsme masíčko, klobásy, kotlíkovej guláš, svatební koláčky.. no prostě pohodička :)
Úterý jsem měla pracovní. Dělala jsem obsluhu a točila jsem pivo na pódiu na rautu, který byl na výstavišti. Dopadlo to jako obvykle :D Lidi v oblecích a nóbl šatech se s prominutím vožrali jak ty prasata ! :D Domů jsem přijela v 6 ráno a hned jsem šla spát. Sice mě bolely paty z těch balerín, chození a stání, ale rozhodně mi bylo líp než pánovi, co si na eskalátorech rozřízl nohu a byla kolem kalužina krve :/ Večer mi přijela z rautu Monička, která měla směnu po mě a byla tam o polovinu kratší dobu než já, takže večer jsme měly volný a šly jsme pařit :) Měla jsem špatnou náladu z mojí brigády, protože jsem se tam pohádala s jednou blboučkou holkou a neudržela jsem se a jak jsem šla pryč, tak jsem brečela.. i když ona za to nestojí :)
Co jsem dělala ve čtvrtek si nemůžu za boha vzpomenout :D Asi jsem se flákala doma :) V pátek taky.. :D
Včera mi opět přijela Monča. Šly jsme plavat ♥ daly jsme si do těla pořádně :D A potom na halloweenskou párty :) Ona šla za pirátku a já za Emily, mrtvou nevěstu :)

Na začátku to je ještě s úsměvem :D :)                                Fascinující západ slunce v Uníně ♥ Ten den a večer byl super, hlavně psaní si s jedním klukeeem :) Ale asi jsem opět naivní :(

 Příprava byla opravdu jednoduchá :D Kytička, kterou mi M přinesla z rautu druhý den .)

 

 Můj nejlepší kamarád ♥ Bez něj bych tu snad ani nebyla :) Neměl kostým, tak jsem se na něm vyřádila :D Nevypadal moc spokojeně :D

 Emily, corpse bride :)

 HUHUHUUUU :D (pokusný make-up v pátek, jde mi vidět obočí -.-)

Tady jsou nějaké bonusy z víkendů :D 

 Můj opilecko-zhulenecký výraz :D :D 

 Minulý čtvrtek motorka ♥

 Z minulýho pátku :D 

 A další krásná kytička, kterou jsem dostala :) Už visí a suší se :)

1 komentář:

  1. mužeš sem dat fotku kde nevypadam jak debil když už o me tady mluviš prosimtě ?? :D

    OdpovědětVymazat