pátek 12. června 2015

David Guetta Praha 2015

Čauvec mňauvec zlatíčka moje,

jakpak se máme ? Já opět skvěle. Trošku pracovně a unaveně, ale skvěle. V 6 jsem se vrátila z Hodonína, kam jsem jela pracovat. Takže teď místo 'můžeš' říkám 'možeš' :D A taky jsem se od někoho naučila říkat místo 'kam' tak 'kde' :D Hlavně když něco hledám, tak pořád ku***, kde jsem to dala ?! :D Mluvím si pro sebe jak stará bába. No schválně, jak to říkáte vy ?
S menším zpožděním vám chci ukázat moje nejoblíbenější songy od Davida Guetty a taky pár fotek z koncertu.
   Měl zpoždění chlapec, ale stálo to za to ! Začal Play hard, pokračoval Shot me down, Bad.. Hey mama a těma novějšíma. My s Verčou samozřejmě čekaly na Without you, kterou si nechal úplně na konec a krásně se s náma rozloučil. Posílal srdíčka, pusinky, napsal vzkaz na papír a ukázal na kameru, nechal zhasnout světla atd. Já čekala na Titanium a dočkala jsem se taky :)
 Turn me on ♥ Ta, která mi momentálně pořád dokola hraje v autě, kde mi už jde klimatizace, ale nic moc (co byste chtěli od 12 let starýho auta)


 On si prostě vyskočí na dj pult a začně nás roztleskávat :D Bad taky patří k mým oblíbeným, tu jsem zařadila na 'tabarinovskou flashku', kde mám takový ty tuc tuc songy, chápete :DJenom jsem nechápala, co tihle lidi dělají na takové akci. Byli to jediní v našem sektoru, kteří nestáli.


 Titanium


 Without you ♥


 Where them girls at, sice starší, v Praze ji nehrál, ale nikdy na ni nezanevřu :)


 Shot me down, tuhle písničku jsem si oblíbila už kdysi ve filmu kill bill a od Guetty zní ještě líp :)

Samozřejmě mám taky videa co jsem natáčela, ale jaksi mi sem nejsou nahrát.. což je možná dobře :D Obraz i zvuk jsem zachytila dobře, bohužel stejně jako můj už ne tak dobrej 'zpěv' a řev :D Jedno video mám na instagramu: https://instagram.com/wanitycheetah/ 

Teď si jdu ještě jednou pustit Turn me on a spinkat. Zítra má babička oslavu 70., takže se musím psychicky připravit na setkání s rodinnou a vymyslet outfit, kterej v tom vedru zakryje všechny moje tetůvky. Rodina o některých sice ví, ale někteří členové jsou old school a ve vlastním zájmu je nechci pobuřovat a provokovat. Třeba by milá babička ještě nedejbože dostala infarkt. 
Tak dobrou noc, ať vás blechy štípou celou noc :D :)

3 komentáře:

 1. Tyjo, já taky hned chytím mluvu od lidí, kteří mluví jinak. :D Třeba když k nám chodí do baru Slováci nebo když se koukám na Nákupné maniačky na JOJ, tak hned pak do češtiny zapojuju i slovenská slovíčka. :D Nebo jedna známá je z Havířova, má takovej hezkej přízvuk, tak jsem to taky hned na chvíli od ní chytla. :D Možeš taky občas řeknu, ale kde nepoužívám. :D
  Guettu moc ráda nemám. Nebo takhle, nevadí mi, ale moc často ho neposlouchám. :))

  OdpovědětVymazat
 2. Mám to stejný, taky se nakazím lehce jiným nářečím... ta písnička a video je zajímavé, fascinovaně jsem na to zírala...

  OdpovědětVymazat
 3. D.Guetta je super, Titanium miluju a Nicky M. je úžasná:) Výběr písniček O.K.;)

  OdpovědětVymazat