neděle 24. května 2015

BIG-hair-day

Ahojte moji milí,

Míša mě přesvědčila abych napsala článek, tak jdu na to, i když se nic zajímavýho v mým životě neděje. Takže si tak spokojeně žiju, řeším kraviny místo toho abych řešila důležitý věci.. těm se vyhýbám jak můžu. Znáte to, když máte dělat plno důležitých věcí a tak se vám nechce, že neděláte nic ? Nebo naopak milion jiných věcí ? Třeba mně přijde velice naléhavé si uklidit první šuplík (ve kterým je takovej ten dlouholetej bordel) ve chvíli, kdy bych měla přemýšlet nad tím, jakým směrem půjde moje budoucí kariéra apod. Vyhovuje mi to teď. Brigády, bydlení střídavě u rodičů a u Dana.. Nikdo z nich mi ale nechce dovolit novýho velkýho pejska :( :D
Asi proto mám z nějakýho důvodu bytovej syndrom.. Takovej ten druh momentálního postižení.. třeba miminkovskej-když hrozně moc chcete díte a všude vidíte jen děti. Na ulici jen kočárky, zrovna když zapnete televizi, reklama na pampers, u doktora v čekárně je s váma těhotná paní.. Tak já mám bytovej. Když si jdu/jedu takhle po Brně, říkám si.. jo v tomhle bytě by se dobře bydlelo, všechno blízko, přitom klid, druhý patro ideálně.. Kolik asi může stát.. Chtěla bych ideální místo pro mýho budoucího pejska. Ideální by byl rodinnej barák, ale žiju v realitě a ne v Donaldově trezoru.

Chtěla jsem se věnovat jednomu velice zajímavýmu zni z tohoto týdne.. Aneb mojí první zkušenosti s kadeřnicí a to hned světoznámou (já jsem o ní teda nikdy neslyšela, protože se o to nezajímám :D) francouzskou kadeřnicí Laetitií Gueanou. Jelikož mi vlasy vždycky dělala mamka (kadeřnice) nebo já sama, tak jsem za svůj život nikdy nebyla v salonu u nikoho jinýho. Byla jsem vlasová modelka pro seminář a následnou show s přehlídkou. Bylo super si jen tak sedět, nechat se česat, líčit, vysvětlit kudy a jak mám chodit, jak se tvářit.. Provést to bylo trošku hroší :D Když jsem ze zákulisí pozorovala, jak se sál plní, chytala mě nervóza.. Všechni jsme to ale zvládli, ještě se to trošku protáhlo, takže pracovní doba byla klasických 8 hodin a všichni jsme byli spokojení.. ještě aby ne.. za ty peníze :D

 Laetitia vypadá jako extra mrňousek, ale já měla podpatky :D Je to klasická Francouzska. Maličká, hubená, okouzlující, ladné pohyby a jejím Chanelem jsem byla cítit i já po příchodu domů.

 Přidám jen pár ''domácích'' fotek ze zákulisí..
 Výsledek. Nechápu jak to udělala.. žádné příčesky, jen moje vlasy. Jen jsem myslela, že mi ta hlava asi upadne :D

 Po rozpuštění toho mega drdolu jsem vypadala nějak takhle :D

 fén ? jaký fén ? dáš si fofolu ? :D

 Koupel byla nutná :D Teď už mám jen poloviční afro. Po druhým umytí to už bude ok.

 A moje sladká odměna :)

 Slaná odměna.. :D Dan kouše hrozně vtipně :D :D

Teď si jdu vysát auto, trošku vyleštit vevnitř no a zvenku se o to postará déšť. Potom to vidím na maraton Fast & furious a čtení, prostě pohodička :) Mějte se, pápááá :)

3 komentáře:

  1. :D Takhle bys to měla nosit do školy a častěji, takovýhle háro! :D

    OdpovědětVymazat
  2. Téda, to jsou vlasy :D Jak reklama na objem haha :D Ale Rafaelo bych si hned dala :)

    OdpovědětVymazat
  3. wau ty vlasy jsou luxusní a líbí se mě i to afro :-D potom a ten culík :-D to mě dostalo tak hustej culík super

    OdpovědětVymazat